Провокативен настап на Луна Џогани, запеа на модните писти (видео)

Во Нови Сад овие денови се одржува Serbia Fashion Week, а на една од ревиите настапи и ќерката на Анабела Буквa и победничката на ријалити шоуто “Задруга“ Луна Џогани. Младата пејачка заблеска на модната писта и додека манекенките се движеа околу неа таа го запеа својот хит првенец “Деветиот круг“

Фото: АТА IMAGES

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време