ПРОФЕМИНА 2021: Утре ќе се одржи популарната регионална конференција за жени во Скопје

Вредни подароци за посетителите

Голем број врвни експерти, познати дами – панелистки, награди, подароци за посетителите… сето тоа ќе се реализира во рамките на добро познатата регионална конференција за жени „Профемина 2021“!

Верните читателки на највлијателното списание за жени „Убавина и здравје“ многу добро знаат што е „Профемина“ – веќе четири пати имаа можност да присуствуваат на неа. А утре и петти пат, земајќи предвид дека најпознатата регионална конференција за жени ќе се одржи во хотелот Double Tree by Hilton во нашата престолнина.

Поради пандемијата на ковид-19, бевме спречени да се дружиме и да разменуваме искуства со нашите посетители, меѓутоа, годинава, почитувајќи ги мерките за заштита на јавното здравје, „Профемина 2021“  ќе се одржи на нова локација – првпат во хотелот „Хилтон“, со почеток во 10 часот.

Многубројните читатели, посетители и фанови на „Убавина и здравје“, која е организатор на конференцијата, и на „Профемина“ знаат дека ги очекуваат едукативни, актуелни и интересни панел-дискусии и студии на случајот, штандови на поддржувачите на конференцијата на која ќе можат да се запознаат со новитетите во сферата на здравјето, убавината, модата, професијата и дигитализацијата, но и вредни подароци од организаторот и неговите пријатели – кои ќе се извлекуваат по секој панел и на крајот на конференцијата, во рамките на лотаријата.

Затоа, не заборавајте да се регистрирате при влезот за да учествувате во лотаријата – полна со вредни подароци од пријателите на конференцијата: VichyEsensaBiogaiaRevalidKrka, La Roche – PosayZan Mitrev ClinicA1Halk Bank,  Teoxane,  Violeta и други верни пријатели на највлијателното списание за жени „Убавина и здравје.”

ПОДАРОЦИ ШТО МОЖАТ ДА СТАНАТ ВАШИ:

Богати и вредни пакет-производи на Esensa, Revalid, La Roche Posay и на Vichy.

Teoxane подарува 2 картички – 1 во вредност од 1.700 денари за 3d lip нега за усните и 1 во износ од 3.600 денари за Advanced Perfecting, заштитен крем со заштитен фактор и заштита од загадување на кожата.

ZAN MITREV KLINIK ќе ве израдува со пакет за убавина, кој содржи: нутритивно советување; естетска консултација со ваучер за попуст; производи – природни масла за убавина и здравје и медицинска козметика.

SWAROVSKI подарува синџирче SWAROVSKI.

ZEPTER подарува иновативен производ – личен прочистувач на воздухот, кој се носи околу вратот и ве заштитува од надворешните загадувачи, па дури и патогени микроорганизми.

Магазинот „Убавина и здравје“ ќе додели 4 ваучери за часовници и накит во вредност од 100 евра, а U&Z BRANDS, новата шопинг-станица на популарниот женски магазин ќе подари 3 пара хеланки од бразилскиот премиум-бренд CAJU BRASIL.

Како да присуствувате?

ВЛЕЗОТ Е СЛОБОДЕН! Сите наши заинтересирани читателки и поддржувачи на магазинот „Убавина и здравје“ можат да си го резервираат своето место на оваа престижна конференција. Само не заборавајте да го земете сертификатот за имунизација со вас!

Пријавувањето може да го направите на мејл-адресата event@colormedia.com.mk.

Потребно е да го напишете вашето име и презиме, како и името и презимето на пријателите со кои би сакале да дојдете и да размените искуства со врвните експерти – панелисти на конференцијата. Побрзајте, бројот на местата за седење, подароците и изненадувањата од нашите клиенти се ограничени.

Согласно протоколите за заштита на здравјето на населението од ковид-19, сите присутни треба да поседуваат сертификат/потврда за прележан ковид-19 во последните 45 дена сметајќи од денот на оздравувањето, за лица над 18 години, и заштитна опрема.

Конференцијата стартува во 10 часот наутро, на 8 декември 2021 година во хотелот „Хилтон“ во Скопје.

Програмата на петтата регионална конференција „Профемина 2021“ во организација на највлијателниот магазин за жени „Убавина и здравје можете да ја погледнете ТУКА.

Текст и фото: Убавина и здравје

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време