ПРЕМИЕРА! Северина ја претставува песната „Попила“ (ВИДЕО)

Хит со „едукативен“ карактер

Фото: Јелена Балиќ

Северина Којиќ одлучи да ги „едуцира“ припадничките на понежниот пол, па ја сними песната „Попила“ со која дефинитивно даде објаснување се’ за љубовта.

Интересниот текст и музиката се на Душан Бачиќ, а аранжманот е на Бојан Драгојевиќ.

Еве за што станува збор…

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време