Повторно е среќна и вљубена – Ова е новиот дечко на Елена Ристеска

Љубовта цвета!

Фото: Инстаграм

Поп пејачката Елена Ристеска има ново момче. По неуспешен брак, таа се посвети на кариерата и подолг период на јавноста не и откриваше детали за својот приватен живот. Сега  естрадниот магазин Бекстејџ откри дека има ново момче, односно објави дека Филип е новата љубов на убавата Елена.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време