Поранешната „спајсица“ целосно се запустила: Сите лудуваа по неа во 1990-тите, а денес не е ни бледа сенка на онаа фатална заводничка!

Некогаш и сега

Обожавателите се прашуваат што ѝ се случило

Поранешната „спајсица“ Џери Хорнер (49) била видена во опуштено издание додека го шетала своето куче во Лондон, но девојката во која многумина беа вљубени во текот на 1990-тите, едвај ќе можете да ја препознаете.

Таа била фотографирана додека се шетала без шминка и фризура, облечена во сив мантил и со качкет на главата, а многумина се запрашале што се случило со оваа атрактивна жена.

Џери беше членка на групата Spice Girls, заедно со Викторија Бекам, а по објавувањето на синглот Wannabe, девојките станаа планетарно популарно. Џери брзо се издвои поради атрактивниот изглед и немаше маж што не беше вљубен во неа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by geri (@therealgerihalliwell)

Често ја менуваше бојата на косата и стиловите, но секогаш беше во центарот на вниманието. Меѓутоа, денес ситуацијата е малку поинаква. Се чини дека поранешната спајс-девојка повеќе не се грижи за изгледот како претходно.

Вака изгледаше пред 20-тина години:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by geri (@therealgerihalliwell)

Викторија Бекам ѝ го „украла“ животот: Еве чие место го зазела во популарната група (ФОТО)
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време