Популатната пејачка го напушти сопругот и фатена е како се бакнува со девојка

Геј-аферата што ја тресе јавната сцена

Мајли Сајрус го остави сопругот Лијам Хемсворт по брак од една година, и тоа поради жена.

Нејзината нова девојка е Кејтлин Картер и двете девојки страсно се бакнаа во Италија каде што се на заеднички одмор, пренесуваат странските медиуми, со што Мајли го погреба својот брак.

Двојката се венча во декемвро минатата година, а Мајли за магазинот „Ел“ раскажа дека нивниот брак ја збунува околината.

Мене се’ уште ме привлекуваат жени. Јас сум и понатаму геј, само се омажив со Лијам“, вели Мајли.

 

View this post on Instagram

 

ROCK THE BOAT ❤️ 🇮🇹 ❤️🇮🇹

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Мислам дека луѓето ги збунува тоа што се омажив со маж. Но мојата врска е единствена. Комплексна е и модерна, нова за многумина, мислам дека не живееме во свет во кој луѓето би ја разбрале“, изјави Мајли.

По овие наводи, луѓето го вперуваат прстот во неа и велат дека го посрамотила својот се’ уште законски сопруг.

 

 

View this post on Instagram

 

rock the boat, don’t rock the boat baby ⚓️

A post shared by Kaitlynn Carter (@kaitlynn) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време