Погледнете како сега изгледа познатата Марибел: Најголемата соперничка на фаталната Руби денес е мајка на пет деца!

Некогаш и сега

За актерката како времето да застанало

Мексиканската актерка Жаклин Бракамонтес ја помниме по улогата на Марибел во популарната серија „Руби“. И тогаш ги воодушеви сите со својата убавина, а актерката и денес може да се пофали со одличен изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jacky Bracamontes (@jackybrv)

Жаклин денес е во среќен брак и има пет деца. Многу млада влегла во актерските води, а во 2003 година стекна планетарна популарност благодарение на споменатата теленовела.

Исто така, победила на изборот за Мис на Мексико во 2000 година, а улогите што исто така ја прославија беа во сериите „Магична привлечност“, „Скршено срце“, „Грдата Лети“…

За актерката како времето да застанало. Иако наполни 41 година, таа изгледа одлично. Погледнете ги фотографиите и уверете се самите!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jacky Bracamontes (@jackybrv)

Сите се сеќаваме на заводникот Хектор од серијата „Руби“: Еве како изгледа актерот 16 години подоцна! (ФОТО)
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време