Пејачот (78) и неговата сопруга (61) изгледаат двојно помладо одошто се: Сите се прашуваат која е нивната тајна!

Неверојатно

Легендарниот Пол не планира да се пензионира

Легендарниот Битлс, Пол Макартни (78) ужива колку што може, а со својата сопруга Ненси Шевел (61) последниве денови одмора на островот Свети Бартоломеј. 78-годишниот музичар и неговата 61-годишна сопруга, поголемиот дел од времето го поминуваат на плажа и не обрнуваат внимание на бројните фотографи што ги опкружуваат.

Карипското море и сончевото време очигледно се полн погодок за славниот пар, а и двајцата се појавиле на плажа во костим за капење. Веќе неколку недели се на Свети Бартоломеј, па изгледа дека немаат намера брзо да го прекинат својот годишен одмор. Тука прославиле и Нова година, а омиленото летувалиште на богатите и славните е нивниот прв избор последниве неколку години.

Инаку, кон крајот на минатата година Макартни рекол дека едвај чека да се врати на музичката сцена, а истакнал и дека ќе се вакцинира штом дојде на ред. Бројни негови обожаватели велат дека не им се верува што Пол и понатаму е во одлична форма и покрај неговите години, а според неговите зборови, тој не планира никогаш да се пензионира и ќе настапува сè додека има волја и сила за тоа.

Годините си го направиле своето: Се прослави во „Очајни домаќинки“, жените лудуваа по него, а денес изгледа потполно поинаку!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време