Папарацо: На Наташа Беквалац ѝ блесна задникот на врелиот камен (ФОТО)

Само погледнете како изгледа!

Бадијала Наташа Беквалац (40) медиумите и публиката не ја нарекуваат „новосадска барбика“! Одамна има родено, а изгледа како да има дваесет и кусур години… Токму тоа го потврдуваат и следниве папрацо-фотографии, објавени на порталот Svet & Scandal.

 

 

Таа, едноставно, како да не се менува!

Има задник за медал, како од пред 20-тина години кога првпат стапна на музичката сцена, а папараците на „Свет“ ја уловија во Црна Гора, додека се одмораше меѓу напорните настапи.

Фото: Иван Вучиќевиќ за Svet & Scandal

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време