Ова е причината поради која славната лото-девојка и по две децении љубов не сака да се пресели во Грција

Не планира да живее со сопругот

Некогашната лото-девојка Сузана Манчиќ, според написите во ссрпските медиуми, не сака да се пресели во Атина, иако таму живее нејзиниот сопруг Симеон.

Имено, згодната водителка истакна дека не планира да ја смени локацијата, иако со својот сопруг ужива во љубовта веќе две децении.

Симче постојано ме тера да се преселам во Грција! Јас не ни размислувам за тоа бидејќи сум врзана за Белград. Се’ ми е тука! Недвижнините, моите ќерки Теодора и Наталија, кариерата, се’! Не би ми пречело да бидам анонимна жена во некој друг град, но само тука ум свој на свое“, изјави Сузана.

Водителката додаде и дека многу и’ годи кога луѓето ја препознаваат на улица и и’ даваат комплименти.

Фото: ATA Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време