ОПА! Ново допишување меѓу Дара Бубамара и познатиот рапер

Пејачката си најде ново момче?

Фото: Рајко Ристиќ

Откако Дара Бубамара случајно го објави на Инстаграм својот експлицитен видеоклип, се огласија голем број познати личности, а меѓу нив и Вук Моб, кој веднаш и’ испратил гласовна порака.

Фото: Рајко Ристиќ

На Дара и’ испратив гласовна порака и и’ кажав дека имам девојка, жена, но сите ги оставам, само да ми одговори. Имам два порока: алкохол и жени“, изјави познатиот рапер во позната емисија.

Инаку, тој е слободен во моментов, исто како и Дара, така што се’ е можно.

Фото: Рајко Ристиќ
loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време