Огњен Врањеш ја прогонувал и оваа позната пејачка

Неговото „додворување“ завршило со „блок“

Огњен Врањеш, фудбалерот што се најде во фокусот на медиумското внимание по скандалот со поп-пејачката Јелена Карлеуша, се обидел да заведе уште една позната дама, пренесува порталот „Свет.рс“.

Имено. фудбалерот буквално „откачил“ кога ги видел порно-фотографиите на поп-пејачката Северина Којиќ и почнал да и’ испраќа пораки на Инстаграм.

Очигледно, на Огњен слабост му се пејачки. Ја прогонуваше Карлеуша, беше близок со Катарина Грујиќ, а се обиде да ги заведе и Дара Бубамара и Северина Којиќ“, раскажува изворот за „Свет“, и додава:

Севе му ‘падна в око’ кога во јавноста се појавија нејзините голи фотографии, прво во август минатата година, а потоа и во почеток на октомври. Штом беа објавени фотките на кои се гледаат нејзините голи гради, почна да и’ пишува: ‘Дали е можно ова? Презгодна си! Гориш’, а потоа и ‘Брутална риба си!’.“

Според зборовите на изворот, Северина го одбила додворувањето на Врањеш и го блокирала на Инстаграм.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време