Ниту еден дел од нејзиното тело не е природен: Поради бројните операции веќе не личи на човек од оваа планета!

Си го сменила личниот опис

Ни родената мајка не би ја препознала

На почетокот од 2000-те Кејти Прајс беше позната како Џордан, а денес, поради бројните пластични операции едвај можеме да ја препознаеме. Се занимаваше со моделство, дури и се обиде да пее и да пишува книги, а се појави и во бројни телевизиски емисии.

На 19 години ја направила првата пластична операција, а станувало збор за зголемување на градите. До денес, толку пати отишла под нож што воопшто не личи на себе. Има 5 деца – тројца синови и две ќерки, а се венчавала три пати.

View this post on Instagram

#katieprice

A post shared by Fappenist (@thefappeningforum) on

Ниту еден дел од нејзиното тело повеќе не е природен. Постојано е кај хирурзи, а не ги крие ни своите изданија по операциите, кои знаат да бидат стравотни.

Папараците многупати ја фотографирале со конци на главата, а се чини дека и и самата таа објавила во јавност фотографија од болничка маса за операција.

Доколку сакала да го подобри својот изглед со овие операции, не успеала, бидејќи телото сега ѝ изгледа како од пластика. Додека се одмора во Турција на море, изгледа како пластична кукла, а не како живо суштество!

Познатата старлета ги скршила двете стапала на одмор во Турција: Нема да може да оди со месеци!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време