Необјавени снимки на Цеца и Богдан: Oна што ѝ го направи неговата ќеркичка на Цеца ги изненади сите ВИДЕО)

Уживаат за сите пари!

Врската меѓу Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ не престанува да го привлекува вниманието на медиумите и на јавноста. Познатата двојка неодамна првпат беше „фатена на дело“, а сега одлучија да заминат на мини-одмор на Копаоник, и тоа со ќерката на Богдан, 7-годишната Искра.

Земајќи предвид дека Цеца не е љубителка на зимските спортови, поголемиот дел од времето го поминува во долги прошетки, а додека се во апартманот уживаат во музика, но не во песните на Цеца, туку на Ана Николиќ – „Било је лепо“.

Видео: Јутјуб

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време