Наташа Беквалац за Ана Николиќ: „Ѝ се може! Сега одлучи да биде слаба и ослабна!“

А најголемиот комплимент го доби од оваа мала глумица! (ФОТО)

Визуелната трансформација на поп-пејачката Ана Николиќ продолжува да биде топ-тема во српските медиуми, пред се’ поради фактот што пејачката драстично ослабна и ја врати ставата по која беше препознатлива пред бременоста.

Имено, според српските медиуми, Николиќ по излегувањето од породувалиштето тежела 100 килограми, а по две години успеа да се ослободи од вишокот, па многумина се прашуваат дали навистина е така или станува збор за Фотошоп.

 

View this post on Instagram

 

„Ti si kriv . .“ 💄#newsong . #newalbum #soon #klinika #ananikolic

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on

По овој повод се огласи и нејзината колешка Наташа Беквалац, која јавно ја поддржа:

Ана е толку убава и згодна жена што беше прашање на време кога ќе се врати во состојбата да биде задоволна со себе. Ѝ се може! Сега одлучи да биде слаба и слаба е“, изјави новосадската барбика.

Уште една дама ја поддржа Ана Николиќ, упатувајќи и’ го најголемиот комплимент во животот:

Мамо, ти си мачка“, изговорила малата Тара кога ја здогледала мајка си во кратко здолниште.

 

 

View this post on Instagram

 

Ovako kaze ova mala glumica meni: “Mama ti si macka”… 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on

Фото: Инстаграм, ATA Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време