Најубавиот Арап на светот земал трансвестит за жена: Обожавателките се бесни!

Како може да се ожени со таква девојка?

Тој е толку згоден што бил протеран од Саудиска Арабија поради неговата убавина, но погледнете каква жена има

Омар Боркан Ал Гала е фотограф, модел и поет и е познат ширум светот. Милиони фанови секојдневно будно ја следат секоја негова објава на социјалните мрежи, посакувајќи го за себе овој ориентален принц.

Овој човек неофицијално ја има добиено титулата „најубавиот и најшармантниот Арап на светот“.

Омар станал популарен кога дошол во Саудиска Арабија од Ирак. Тогаш бил протеран од Саудиска Арабија, бидејќи се сметало дека е премногу убав и секси. Се сметало дека неговата убавина може да полуди многу традиционални жени.

Меѓутоа, овој инцидент го направил Омар многу популарен, па многу фирми го ангажирале како манекен и промотер.

Во последно време, обожавателките не можат да му простат за тоа што е оженет, па уште и со таква жена!

Имено, многумина сметаат дека неговата сопруга е премногу мажествена и грда за да биде венчана со толку убав маж.

Луѓето ширум светот најмногу и’ замеруваат на Јасмин поради тоа што има направено неколку пластични операции и што има нагласени веѓи и усни.

Погледнете ги нејзините фотографии па проценете сами…

View this post on Instagram

Eyes always tell the truth.. who agrees ? 👀

A post shared by Yasmin Oweidah (@yasmin.jaz) on

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време