Најсексапилниот затвореник на светот и богатата наследничка раскинаа

Сопственичката на империјата „Топшоп“ фатена како се бакнува со друг маж на јахта

Двојката што беше критикувана уште од самиот почеток на љубовната врска, американскиот модел и бивши затвореник Џереми Микс (34) и богатата наследничка Клои Грин (28) и’ ставија точка на двегодишната љубов. Веста за раскинувањето ја донесе извор близок на двојката за Us Weekly, откако осамнаа фотографиите на кои наследничката на империјата „Топшоп“ се бакнува со мистериозен маж на јахтата.

 

 

View this post on Instagram

 

Out of the blue …🦋💙💎 @petermarco90210 #diamonds #bluetiful

A post shared by Chloe green (@chloegreen5) on

Раскинаа пред два месеци, но се’ уште контактираат“, откри изворот.

Џереми Микс, попознат како „најсексапилниот затвореник на светот“, има живот достоен за филмско сценарио. Кога беше уапсен, неговата фотографија осамна на голем број насловни страници, а поради атрактивниот изглед, жените „полудеа“ по него. Набрзо го ангажираа голем број модни агенти, па набрзо по излегувањето од затворот, прошета по пистата на Модната недела во Њујорк на ревијата на дизајнерот Филип Плајн. Џереми ја напушти сопругата која го чекаше додека беше во затвор токму поради Клои, со која минатата година во мај го доби синот Џејдан.

 

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време