Најновата фотографија на Деми Мур го шокирала светот: Што и’ се случило со раката?

Чуден агол

Вниманието од фустанот и филмот се префрлило на нешто друго

Актерката Деми Мур синоќа присуствувала на премиерата на својот нов филм Corporate Animals во Лос Анџелес.

За оваа важна вечер, актерката сакала да заблеска, па облекла впечатлив широк фустан до колена која секаде сјаела.

Со неа искомбинирала златни сандали со потпетица и чанта, која многу добро се вклопила во стајлингот, па никако не можела да помине незабележано.

Сепак, и нејзиниот нов филм и нејзиниот стајлинг паднале во втор план, кога светот го заобиколиле слики фотографирани под чуден агол, на кои изгледа како актерката да нема десна рака.

Секако дека се’ е во ред со актерката, но фановите на прв поглед се загрижиле, особено затоа што некои странски медиумите ги објавиле фотографиите со наслов „Деми Мур остана без рака“.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време