Моника Белучи во никогаш попровокативно издание: Поради овие фотографии целиот интернет полудел!

Смело издание на актерката

Моника Белучи знае како да ја заинтригира јавноста

Само со една објава на Инстаграм, успеала да предизвика вистинска лавина на коментари. Последниве неколку денови целиот свет полемизира дали ваквиот начин на фотографирање и’ доликува или не, со оглед на тоа што веќе е во повозрасни години.

Моника Белучи (55) е жена што и денес предизвикува големо внимание, а на изгледот можат да и’ позавидат и многу помлади девојки.

Таа ги израдувала сите следбеници кога објавила фотографија во сако под кое носи само боди. Нејзиното деколте е занесно, како и целата фигура. Неретко има зборувано дека за добар изглед доволно е да го јадете тоа што го сакате, да живеете онака како што сакате и да се обидете да го елиминирате стресот. Признаваме дека таа тоа успешно го прави!

Под фотографијата можеше да се прочитаат коментари во кои фановите ја поддржуваат и го фалат нејзиниот изглед, но и такви во кои велат дека има премногу години за вакви фотографии.

„Таа влезе во шестата деценија, би требало да се смири. Ваквите фотографии не и’ доликуваат“, гласел еден од коментарите.

Што мислите вие за нејзината објава? Дали го осудувате или поддржувате нејзиниот избор да привлекува внимание со провокативно издание?

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време