Многумина го осудуваат, но Лео ужива во страсна врска со 22 години помладата манекенка, и тоа на јахта (ФОТО)

Папарацо-фотографии

Леонардо Дикаприо (44) и неговата девојка, аргетинската манекенка Камила Мороне (22) и покрај големата разлика во години, веќе две години се во страсна врска.

Вљубената двојка е фотографирана како ужива на одморот во Италија, а страста што постои меѓу нив не може да се скрие.

 

View this post on Instagram

 

Leo & cami in Italy! Not loving cami’s animal print bathing suit though 🙁

A post shared by 𝐀𝐝𝐝𝐲// (@llovingleo) on

Додека заљубено шетаат по плажите, привлекуваат внимание секаде каде што ќе се појават, а папараците се потрудија да ѕирнат и на нивната луксузна јахта.

 

 

View this post on Instagram

 

Big Angry birds guy

A post shared by Leo Lounging (@leolounging) on

Фотографијата на која заедно се излежуваат во џанузи собра огромен број лајкови, но меѓу нив се најдоа и коментарите што ги осудуваат славниот актер и неговиот избор да заведе 22 години помлада девојка.

 

 

View this post on Instagram

 

Educating the population on global warming one super model at a time

A post shared by Leo Lounging (@leolounging) on

Потсетуваме, оскаровецот и манекенката ги запозна нејзиниот очув, а негов близок пријател и колега, Ал Пачино.

 

 

View this post on Instagram

 

Flat out

A post shared by Leo Lounging (@leolounging) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време