Меланија Трамп ја воодушеви јавноста со празничната декорација на Белата куќа (ФОТО)

Празници се ближат

Изминатиов викенд, првата дама на САД на официјалниот инстаграм-профил откри дел од празничната акција за која беше задолжена армија волонтери, кои внимателно ја китеа новогодишната елка.

Официјалното вклучување на светилките е предвидено на 5 декември, а во продолжение можете даја погледнете прекрасната празнична декорација за која е заслужна Меланија Трамп.

 

 

View this post on Instagram

 

“The Spirit of America” #ChristmasWhiteHouse2019

A post shared by First Lady Melania Trump (@flotus) on

Фото: Getty Images, Instagram

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време