Меган Маркл и принцот Хари објавија досега невидена фотографија од малечкиот Арчи (ФОТО)

Фотката што привлече најголемо внимание

Принцот Чарлс вчера наполни 71 година, па социјалните мрежи ги преполнија роденденските честитки, пред се’ од членовите на кралското семејство – принцевите Вилијам и Хари и нивните сопруги.

Сепак најголемо внимание привлече фотографијата што ја објавија војвотката и војводата од Сасекс на својот инстаграм-профил, бидејќи покажаа досега невидена офотографија од својот син Арчи.

 Среќен роденден на неговото кралско височество принцот од Велс, господин, татко и дедо“, напишаа Хари и Меган.

 

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време