Мајли Сајрус го прослави роденденот на својата девојка со специјални фотки

 Поранешниот сопруг го преболи со брзнина на светлината и веќе започна нова врска за која зборува целиот свет.

Разводот на Мајли Сајрус и Лијам Хемсворт по само осум месеци брак веќе некое време е главна тема во медиумите ширум светот, а изгледa дека пејачката комплетно е незаинтересирана за целиот скандал.

Имено, пејачката веќе ужива во новата врска со девојката Кејтлин Картер.

Жените кои се во центарот на вниманието на јавноста околу разводот што го следат медиумите, пронашле утеха една во друга. Медиумите известуваат дека тие отишле еден чекор подалеку и почнале да живеат заедно. Извор близок до пејачката откри дека Мајли се чувствува многу подобро и дека покрај Кејтлин повторно е среќна.

Иако не потврдија дека се заедно тие две станаа неразделни па не не чуди фактот што заедно го прославија 31-от роденден на Кејтлин.

На инстаграм се појавија црно-бели фотографии на кои позираат прегрнати. Мајли носи кошула и долги широки панталони, а Кејтлин е во фустан.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време