Љубов во Марбеља: Се појавија нови плажа-фотки од Ноле и Јелена за кои зборуваат сите (ФОТО)

Папараци

Новак Ѓоковиќ со сопругата Јелена и децата Стефан и Тара одмора во Марбеља, Шпанија, каде што се снимени фотографиите од плажа, кои предизвикаа големо внимание во јавноста. На нив славниот тенисер и сопругата разменуваат нежности, додека нивните деца си играат во песокот.
Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

❤❤

A post shared by ❤Novak i Jelena Djokovic ❤ (@novakijelenadjokovic) on

 

View this post on Instagram

 

❤😍❤😍

A post shared by ❤Novak i Jelena Djokovic ❤ (@novakijelenadjokovic) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време