Лила Филиповска понеделнички од Бодрум: Сосем гола ги поздрави фановите од креветот! (ФОТО)

„И наутро си преубава!“

Фото: Инстаграм

Лила Филиповска деновиве престојува во Турција. Таа таму замина да се одмори со својот асистент Спасе Јовановски кој е задолжен за нејзините најубави фотографии со кои секојдневно ги воодушевува следбениците на Инстаграм.

Така беше и ова утро…Лила објави фотографија тукушто разбудена, без облека на себеси, прекриена само со бел чаршав. Собра 1000 лајкови во првите 5 минути, а коментарите на следбениците беа воодушевувачки.

„Понеделнична мотивација!“, стоеше во описот на оваа фотографија! Погледнете..

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време