Лиам тотално ќе полуди: Најпознатата лезбејска двојка повторно ја шокира јавноста (ФОТО)

Блесна и прстен на раката

Откако ги демантира обвинувањата дека се разведува од сопругот Лиам Хемсворт поради нејзината прељуба, американската пејачка и актерка Мајли Сајрус (26) сепак ја потврди својата врска со блогерката Кејтлин Картер (31).

Имено, тие заедно се појави на неодамна одржаната забава по доделувањето на „Ем-Ти-Ви наградите“ држејќи се за рака, а според написите на американските медиуми, се вселија и во заеднички стан.

 

Па така, деновиве се снимени и кога излегувале од хотелот на Менхетен за време на Модната недела во Њујорк. Она што на сите им падна в око е прстенот на раката на Кајтлин во облик на буквата „М“. Изгледа дека не чекале да помине многу време својата љубов да ја крунисаат со свршувачка…

 

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време