Кошмар за секој пејач: Мајли Сајрус итно оперирана!

Чудно да не објави селфи од болничкиот кревет...

Мајли Сајрус е итно превезена во болница, а потоа и оперирана, откако и’ било востановено дека има сериозен проблем со гласните жици. Кошмар за секоја пејачка, нели?

За среќа, операцијата поминала во ред и моментално е на домашно лекување, а според прогнозите на лекарите, на сцената би требало да се врати во почеток на идната година. Дотогаш мора да молчи (тешко кога станува збор за неа).

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време