Која си ти и што си направила со девојката Гилмор: Актерката од омилената серија не личи на себе!

Потполно се изобличила

Лорелај Гилмор е непрепознатлива

Седум години ја следевме и ја обожававме серијата „Девојките Гилмор“ и Лорелај Гилмор, која ја игра Лорен Греам, важеше за прекрасна жена, која во тоа време беше природна убавица. Но денес, работите драстично се промениле.

Од крајот на серијата во 2007 година до денес, Лорен имала операција на носот, повеќе пати одела на ботокс и фејслифтинг. Така се обидела да се разубави, но резултатите се потполно поинакви и луѓето не можат да поверуваат дека тоа е таа на најновите папарацо-фотки, бидејќи потполно се деформирала.

Лицето ѝ изгледа надуено и не личи на себе, а единственото нешто по коешто можеме да ја препознаеме се нејзините прекрасни светлосини очи, по кои остана препознатлива,

Коментарите на луѓето кои се шокирани што актерката денес изгледа вака само се нижат, а за сите заедничко е тоа што не им се верува што гледаат.

„Тоа не е таа, невозможно“, „Еве што се случува кога мислите дека хирурзите прават чуда“, „Многу претерала“, се само некои од коментарите.

Легендарната актерка потполно се запустила: Обожавателите се шокирани од нејзиниот изглед!
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време