Кога си му девојка на славниот Кристијано Роналдо, за минута „инкасираш“ два милиона долари (ВИДЕО)

На Георгина Родригез дефинитивно „ѝ падна секирата во мед“

Дваесет и петгодишната аргетинска продавачка на облека Георгина Родригез дефинитивно го живее животот од соништата на многу вљубеници во популарниот фудбалер Кристијано Роналдо.

 

 

View this post on Instagram

 

About last night ✨ Feliz 2020!!!! Mucha salud y mucho amor para todos ❤️✨

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on


Она што не им успеа на многу убавици, нејзините претходнички, меѓу кои и на манекенката Ирина Шајк, и’ успеа на „скромната“ Георгина – да го „врзе и скроти“ еден од најпосакуваните мажи на светот.

Откако на свет ја донесе нивната заедничка ќеркичка, „ситната“ Аргетинка го дотера телото и стана активна на социјалните мрежи. Благодарение на славата на својот партнер, успеа да стекне голем број следбеници и да се најде во центарот на медиумското внимание.

 

 

View this post on Instagram

 

❤️🖤 @aloyoga 💜

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Па така, некогаш скромната бринета, сега гордо позира покрај славниот фудбалер, покажувајќи ги своите сексапилни облини, благодарение на кои стана моделка и рекламира долна и спортска облека на Инстаграм.

 

 

View this post on Instagram

 

🧜🏽‍♀️ @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on


Сепак еден понов ангажман ја направи побогата за 2 милиони долари, пренесуваат светските медиуми.

 

 

View this post on Instagram

 

Mirarte a los ojos y poder ver que allí está mi mundo ❤️🌌

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Имено, Георгина на својот инстаграм-профил објави две видеа на кои рекламира избелувач на забите и набрзо „инкасира“ 2 милиони долари.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време