Кога се „сплеткал“ со 53 години помлада девојка, не помислил на една важна работа: Сега кога е бремена, се фаќа за глава!

Го јаде сомнеж

Славниот актер Ал Пачино ѝ направи дете на 53 години помладата девојка, па побара ДНК-тест

Холивудскиот актер Ал Пачино (83) ја изненади светската јавност со веста дека неговата 29-годишна девојка Нур Алфалах е бремена. Долго се пишуваше за нивната љубовна врска, додека интересот на неговата девојка Нур за постари мажи крена голема прашина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noor (@nooralfallah)

Меѓутоа, иако двојката веќе некое време е во врска, веста за бременоста го шокирала Пачино, па побарал ДНК-анализа. Актерот побарал тест за татковство откако дознал дека неговата девојка Нур Алфалах е бремена, бидејќи изгледа се посомневал во своите способности.

Странските медиуми се распишуваа дека Ал се посомневал во тоа дека детето е негово, бидејќи мислел дека е неплоден од медицински причини.

Токму затоа, тој побарал Нур да му потврди на овој начин дека детето е негово, а за еден месец, младата продуцентка би требало и да се породи.

Пачино ги загрижи сите, бидејќи Нур пред само неколку месеци ја прекинала врската со Мик Џегер. Со него започнала врска уште во 2019 година, па раскинале, а во меѓувреме се гледала и со Клинт Иствуд, по кого повторно му се вратила на Мик, за на крај да го запознае и Пачино.

Се чини дека нејзината енергија го вратила актерот во младост, па неретко прибегнува и кон чудни методи на подмладување.

Ал Пачино ќе стане д…, пардон, татко во 83-та година од животот!
Прочитајте и

Убавина и Здравје користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Дознај повеќе