Кога ќе објави фотографија, настанува вистински метеж: Мажите лудуваат по неа и велат дека таа е најубавата Италијанка!

Дали се согласувате?

Дилета има речиси 8 милиони следбеници на Инстаграм, а секоја нејзина објава предизвикува лавина од коментари

Згодната италијанска водителка Дилета Леота неодамна раскинала со турскиот актер Џан Јаман, но се чини дека не е претерано потиштена, туку ужива во новостекнатата слобода со полни гради.

Дилета моментално одмора на Ибица и ги воодушевила следбениците со фотографии од овој остров. Таа позирала во виолетово бикини и во бели шорцеви, покажувајќи ги своите атрибути на кои паѓаат мажите ширум Европа и светот.


Атрактивната 30-годишна инфлуенсерка се пофалила со совршената линија. Таа е многу активна на социјалните мрежи, а секоја нејзина објава привлекува големо внимание.

Така и оваа фотографија за кратко време собрала повеќе од 500 илјади лајкови.

Дилета на Инстаграм ја следат речиси 8 милиони луѓе, а за неа велат дека е најубавата Италијанка. Мажите лудуваат по неа и ја опсипуваат со коментари.

Инаку, водителката е голема ѕвезда во својата земја, а полека но сигурно стекнува слава и надвор од границите на Италија.

Поради Инстаграм го напуштила факултетот: Денес е позната инфлуенсерка, а од цифрите што ги заработува ќе ви се заврти во глава!
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време
X