Кијану Ривс драстично го промени изгледот: Повторно е оној стариот фраер!

Конечно се потстрижал

Косата до рамена по која стана препознатлив отишла во заборав, како и неговата брадичка

По долги години, Кијану Ривс одлучил да го промени имиџот!

Неговата коса до рамена по која стана препознатлив со текот на времето отишла во заборав, а актерот сега има кратка војничка фризура.

На потстрижување, но и на бричење на брадичката, по која исто така е препознатлив, го натерало снимањето на филмот„Матрикс 4“.

Откако се појавиле негови фотографии на Интернет, обожавателките не престануваат да му делат комплименти на познатиот актер и да коментираат како тој повторно е „оној стариот фраер“ и како се подмладил неколку години.

Кијану бил забележан со новата фризура пред хотел во Берлин каде веќе неколку месеца се снима четвртото продолжение на култниот филм, а до хотелот го донела девојка му Александра Грант, откако заедно го поминале викендот.

Дали ви се допаѓа новиот имиџ на Кијану Ривс?

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време