Ќерката на Синди Крафорд во љубовна врска со Кара Делевињ (ФОТО)

Ако баба лаже, трап не лаже!

Супермоделот Кара Делевињ (27) е во љубовна врска со младата манекенка Каја Гербер (18), ќерка на славната Синди Крафорд.

Двете убавици беа видени заедно во средата во Лос Анџелес, на протестот „Блек лајвс матер“, како се држат за рака и се гушкаат цело време, што го забележаа и папараците.

Гербер претходно беше во врска со контроверзниот Пит Дејвидсон, поранешното момче на Аријана Гранде и Кејт Бекинсајл.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време