Ќерката на покојниот актер објави емотивно видео со својот татко (ВИДЕО)

Ги расплака обожавателите

Медоу Вокер, ќерка на трагично загинатиот холивудски актер Пол Вокер, објави досега невидено видео од својот татко, кој ги воодушеви многубројните обожаватели на ѕвездата на „Брзи и бесни“.

Мислев дека ова никогаш нема да го објавам, но некако ми се чинеше за правилно. Бидете добро. Ве сакам. Останете безбедни“, напиша Медоу.

 

 

View this post on Instagram

 

I never thought I’d share this. But it felt right. Be good. I love you. Stay safe. xx

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

Видео: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време