Кејти Холмс во љубовен занес со ново момче, но сите ја коментираат неговата испотена пазува (ФОТО)

И нејзината бушава коса!

Кејти Холмс (41) и нејзиното ново момче, готвачот Емилио Витоло (33), веќе не се ни кријат од папараците. Минатата недела беа снимени пред семејниот ресторан на Емилио и тоа во страсна прегратка.

Поранешната сопруга на Том Круз е облечена во бел џемпер и фармерки, додека Емилио во слична варијанта, но во различни бои.

На фотката се гледа како Емилио е испотен под пазувите, додека косата на Кејти изгледа прилично неуредно, дури и мрсно… Погледнете сами:

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време