Каролина Гочева вака си поминува во родната Битола (ФОТО)

Само дома си е дома!

Каролина Гочева деновиве ужива во родната Битола. Популарната пејачка во рамките на инстаграм-стори сподели фотографија со разеленетиот поглед од прозорецот на нејзината куќа, а како локација ја наведе Битола.

Меѓутоа, Гочева го има и најубавото друштво за летот – нејзините внуки.

Моите девојки“, објасни гордата тетка во опсиот на фотографијата на своите галеници.

Каролина ужива во семејните моменти во родното место, а дали наскоро ќе замине на некоја плажа да се разладува, останува да видиме.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Каролина Гочева

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време