Кајли Џенер се огласи за да им ги затне устите на сите

Вистината за нејзиниот однос со таткото на нејзината ќеркичка

Најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер, конечно се огласи по написите во медиумите дека таа и Тревис Скот, со кого ја има ќеркичката Сторми, веќе не се заедно.

Имено, како причина за разкинување на нивната 2-годишна љубовна врска порталите ја наведоа прељуба и така стартуваа лавина од трачеви. Сепак, Кајли одлучи на своите обожаватели да им ја открие вистината дали таа и раперот се разделиле.

Тревис и јас сме во одлични односи и наш приоритет е Сторми! Нашето пријателство и нашата ќерка ни се приоритет“, напиша Кајли Џенер на Твитер.

 

 

View this post on Instagram

 

partners in crime 4 evaaa💗💦🦋👨‍👩‍👧

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on


А потоа се надоврза на трачевите дека причината за разкинувањето со Тревис е неговата наводна афера, како и нејзината обновена романса со раперот Тајга.

Интернет се’ прави 100 пати подраматично одошто е. Немаше никаков состанок со Тајга во 2 часот наутро. Она што можевте да го видите е дека ги префрлив моите пријатели во студиото во кое тој случајно се наоѓаше“, додаде Кајли во оваа објава и им ги затна, барем на некое време, устите на сите.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време