Јелена Ѓоковиќ во друштво на англиското кралско семејство (ФОТО)

Опуштено селфи

Сопругата на популарниот тенисер Новак Ѓоковиќ во избрано друштво

Јелена Ѓоковиќ, сопругата на Новак Ѓоковиќ, отпатува во Лисабон на веб-самит. Оттаму се огласува преку фотографии, па јавноста дозна во какво друштво се движи во Португалија. Јелена на Твитер и на Инстаграм објави фотографија на која позира со принцезата Беатрис од Јорк, член на британското кралско семејство и внука на кралицата Елизабета. Покрај неа, тука се и Белинда Голдсмит и Синтија Џонсон.

Одлична трибина, прекрасна можност да разговараме за исклучително важна тема – филантропијата, пред огромната публика на веб-самитот, со овие прекрасни, моќни дами“, напиша во описот за заедничката фотографија сопругата на Ноле.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време