Јавноста никогаш не го видела ова: Камила Паркер (71) во костим за капење!

Папараците никогаш не спијат

ФОТО: Profimedia

Војвотката моментално се наоѓа на Барбадос, заедно со сопругот, принцот Чарлс

Кога станува збор за кралските семејства, навикнати сме да ги гледаме во скапи, елегантни костими или фустани.

Со оглед на сите претпазливи мерки и криења на локациите каде што патуваат, малкумина имаат можност да ги видат членовите на британската монархија во костими за капење.

ФОТО: Profimedia

Но секое правило има исклучок, па така папараците успеале да ја уловат војвотката од Корнвол, Камила Паркер, на плажа!

Таа моментално се наоѓа на четиридневна турнеја на Барбадос каде што заминала со сопругот принц Чарлс наместо кралицата Елизабета.

ФОТО: Profimedia

Камила решила да одмори од кралските обврски и ја искористила паузата за да поплива малку во тиркизните води на Карипското море, во едноделен син костим и тоа без сопругот, кому не му годат сонцето и солената вода.

ФОТО: Profimedia
loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време