Изобличена: Познатата Хурем (35) го уништила лицето со пластични операции!

Поранешната султанка е на мета на критиките

Се дигнало прашина на социјалните мрежи

Турската актерка Мерјем Узерли, која нашата јавност ја памети како Хурем од серијата „Сулејман Величествениот“, објавила фотографија на која позира со латино-дивата Џенифер Лопез и предизвикала хаос на социјалните мрежи.

Не, не станува збор за лавина од комплименти и восхит поради тоа што е во друштво на светската ѕвезда, туку за шокирани коментари на сметка на лицето на актерката.

На фотографиите сосема јасно се гледа дека Мерјем претерала со естетските операции, а многумина коментирале дека е целосно изобличена и дека воопшто не личи на себе.

View this post on Instagram

🎬💋

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Вака изгледаше додека ја глумеше султанката Хурем:

Разликата е уште поочигледна кога ќе се погледне нејзина фотографија од раната младост, кога била целосно природна.

И прекрасна!

View this post on Instagram

#sweet16

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Токму тоа обожавателите најмногу го коментирале – колку била убава претходно, а колку се уништила со операции, кои јасно е дека биле повеќе од една.

Што мислите вие за нејзината промена на изгледот?

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време