ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Џенифер Лопез тотално гола (ФОТО)

Во шестата деценија од животот и понатаму е „бомба“!

Фото: Getty Images

Џенифер Лопез се соблече „пишотл гола“, што би се рекло, за потребите на својот нов албум. Поточно, популарната пејачка, актерка и танчарка, која зачекори во шестата година во животот, покажа дека е возможно 51-годишна жена да изгледа дваесет години помладо.

Џеј Ло се фотографираше за обвивката на својот нов албум, а сите се воодушевени од нејзиното тело, кое изгледа најдобро досега. Погледнете:

 

Изненадување! Ова е официјалната обвивка на албумот In The Morning. Песните пристигнуваат во петок“, напишала Џенифер под „жешката“ фотка.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време