Ирина Шајк ги „заскокотка“ обожавателите со провокативна фотографија (ФОТО)

Одраз во огледало

Фото: Getty Images

Руската манекенка Ирина Шајк повторно ја „заскокотка“ имагинацијата на своите обожаватели.

Имено, таа на Инстаграм објави селфи од хотелската соба, на кое позира во бикини и го покажа своето извајано тело во одразот во огледалото.

Во преден план се секако стомачните мускули на манекенката, кои никого нема да остават рамнодушен…

 

 

View this post on Instagram

 

On da rocks….

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време