Информации што ја разбрануваа јавноста: Бред Пит во црквата се плетка со членка на семејството Кардашијан

Холивудскиот актер Бред Пит (55) неодамна стана член на црквата што ја основа Канје Вест (42), кој има специјален план за него.

Според написот на британски „Мирор“, Канје сака да го спои актерот со Клои Кардашијан, бидејќи таа призна дека има симпатии кон него.

Донесете ми го Бред Пит и ќе водам љубов со него на отворено“, изјави Клои во позната ТВ-емисија, а подоцна во друга додаде дека Бред изгледа многу подобро откако не е во брак со Анџелина Џоли.

Како што пренесува споменатиот весник, Бред се дружел со комплетното семејство Кардашијан во Вотс, Калифорнија, каде што се наоѓа црквата на Канје.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време