Има 49 години и не користи Фотошоп: Пејачката покажа што значи природна убавина позирајќи во костим за капење (ФОТО)

Само природно

Нина Бадриќ (49) моментално одмора на Хвар, каде што поседува шармантна куќичка, која ѝ е омиленото прибежиште за време на жешкото лето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badrić (@badrich)

Оттаму, популарната прјачка се огласи со фотографија на која позира во едноделен костим за капење, со која ги воодушеви своите следбеници.

Иако е на прагот на шестата деценија од животот, Нина можеда се пофали со природен изглед, поради што обожавателите ја „нападнаа“ со голем број комплименти.

Баш ми е убава бидејќи не ја уредувала фотографијата“, „Преслатка, прекрасна, природна. Те обожавам“, „Природно убава и своја жена“, „Прекрасна си со шминка и без, твојата насмевка е искрена“, пишува во коментарите под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badrić (@badrich)

Само живеј, биди ти“, кратко порача Нина во описот на објавената фотографија.

Фото: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време