Хали Бери со секси роденденска честитка – Наполни 53 години, па се соблече!

Провокативно издание на актерката

Фото; Getty Images

Една од најпосакуваните жени во светот, актерката Хали Бери, деновиве наполни 53 години.

Американската секс-бомба по повод роденденот реши да им подари нешто на своите лојални обожаватели и објави фотографија на која позира во проѕирна мокра маица под која не носи градник, туку смело ги покажува градите.

„Клуб без градник“, пишува на маичката која ја носи актерката.

Фото: Инстаграм
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време