Гламурозна забава и лудило до раните утрински часови – Синот на Аделина Тахири и Јоже наполни една година

Луксузна прослава која чини илјадници евра

Аделина Тахири и нејзиниот сопруг Серјожа Марков вчеравечер организираа гламурозна роденденска забава за својот син Јон кој наполни една година.

На прославата присуствуваа голем број на нивни пријатели, роднини, но и познати фаци од домашниот џет сет.

За музиката и доброто расположение бил задолжен Џеј Рамадановски кој допатувал во Скопје специјално за овој повод.

Во продолжение погледнете како изгледаше луксузната роденденска забава:

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време