(ФОТО) Погледнете како изгледала Татјана Стојановска во бикини на 17 години

Татјана Стојановска

„Мис Татјана-црномурно совршенство“, стои во насловот на тогашната ревија „Екран“.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време