Кралицата Елизабета ѝ одредила „рок на траење“ на Меган Маркл?

Еве како ја нарекува „зад грб“

Фото: Getty Images

Според тврдењето на новинарката Софија Мани-Кутс, кралицата Елизабета II, која отсекогаш го носела прекарот Лилибет, војвотката од Сасекс Меган Маркл ја нарекува „жена-диплома“.

Тој прекар, објаснува новинарката, алудира дека таа ќе трае три години, колку што трае процесот за школување за диплома.

Од друга страна, пак, Меган Маркл открила дека нејзината мајка ја викала цветче.

Земајќи предвид дека принцот Хари и Меган Маркл се венчаа во 2018-та година, останува да видиме дали ќе ги издржат сите притисоци на кои се изложени и искушенија пред кои се наоѓаат да останат заедно и нивниот брак да ја преживее третата „кобна“ година од бракот.

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време