Еве доказ дека милијардерката Кајли Џенер ја ископирала Северина Којиќ (ФОТО)

Рециклажа!

Најмладата сестра на кланот Кардашијан-Џенер, милијардерката Кајли Џенер крена голем прав во јавноста со фотографиите што ги објави на својот инстаграм-профил, а на кои позира во долна облека, обвиткана со розово јаже.

И, верувале или не, комплетно ја ископирала хрватската пејачка Северина Којиќ!

 

 

View this post on Instagram

 

🧁

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Оваа приказна немаше да биде толку интересна ако пред десет години Севе не сними идентичен едиторијал.

Според порталот Azra.ba, тоа го забележал хрватскиот моден продуцент кој го осмислил календарот за „Пирели“ во 2011 година, во кој главна ѕвезда била поп-пејачката.

Нешто што го направивме пред 10 години. Рециклажа (лево Северина 2010, десно другата девојка 2020).

Фото: Инстаграм, Твитер, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време