Џорџ Клуни веќе месец и пол не живее под ист покрив со Амал: Го избркала од дома?!

Пукаат по шевови

Во последно време шпекулациите дека холивидскиот актер Џорџ Клуни и неговата 16 години помлада сопруга Амал Клуни се пред развод стануваат погласни.

Според наисите во странските медиуми, тие двајца наскоро би можеле да стават точка на бракот поради зачестените несогласувања – Амал го избркала од домот актерот откако тој не ни сакал да ја разгледа идејата за проширување на семејството со уште едно дете.

Брачниот пар неодамна наводно имал голема семејна кавга, по која актерот Клуни веднаш ја напуштил куќата во која моментално живеат и повеќе од еден месец тие не живеат заедно.

 

 

View this post on Instagram

 

@amalclooneyofficial1 💕 #georgeclooneywedding#amalclooney#ootd

A post shared by Amal Alamuddin Clooney (@amalclooneyofficial1) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време